Nasz sklep popiera ogólnopolski #strajkkobiet. Do czwartku nie będziemy pakować i wysyłać żadnych zamówień. 

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna PayU -  cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. W przypadku płatności PayU pobieramy niewielką procentową opłatę dodatkową.
  • Płatność w systemie PayPal - jeżeli masz konto w systemie PayPal, to możesz opłacić zamówienie również w tym systemie. W przypadku płatności PayPal pobieramy niewielką procentową opłatę dodatkową.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl