Wędzarnia elektryczna BOOXA SMOKER 600

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 6 500,00 zł

6500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Największa dostępna na polskim rynku wędzarnia elektryczna do domu i małej gastronomii.

Komora wędzarnicza o wymiarach 80x60x120cm o pojemności 580 l. Wykonana z desek łączonych metodą na tzw. pióro/wpust o grubości 22 mm na zewnątrz i wewnątrz komory. Pomiędzy ścianami desek znajduje się izolacja termiczna w postaci wełny mineralnej o grubości 4 cm. Łączna grubość ścian wynosi ponad 8 cm.

Wędzarnia posiada sterownik z algorytmem PID co oznacza, że inteligentnie steruje on mocą grzałki i sprawia, że wędzarnia jest bardzo ekonomiczna i utrzymuje zadaną temperaturę z dokładnością do 1°C. Zużycie prądu przez wędzarnię przy temperaturze komory 60°C i temperaturze zewnętrznej 0°C wynosi około 0,9kW/h.

W dolnej części komory zamontowany jest wentylator, który przeznaczony jest tylko do suszenia mięsa przed jego wędzeniem. W tylnej części komory zamontowany jest wentylator termoobiegu, poprawiający dystrybucję ciepła i dymu w komorze.

Wnętrze komory wędzarni w dolnej części do wysokości 175mm od dna wyłożone jest blachą nierdzewną, która ułatwia czyszczenie oraz podnosi poziom bezpieczeństwa. Grzałki mocowane są do deflektorów wykonanych z 2 mm blachy stalowej stanowiącego element ochronny przed kapiącym tłuszczem. 

Wędzarnia wyposażona jest w generator dymu firmy Dymbox. Sterowanie całym procesem wędzenia odbywa się za pomocą panela umieszczonego w przedniej części. Dzięki ociepleniu konstrukcja umożliwia wędzenie nawet przy ujemnych temperaturach i bez problemu osiąga temperaturę 100°.

Wędzarnia posiada dodatkowe zabezpieczenie, które przy 200°C w komorze rozłączy zasilanie aby zapobiec zapaleniu się drewna.

Waga wędzarni wynosi około 140 kg.

Wędzarnia objęta jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Kompletacja wędzarni:

1. Zamawiający może wybrać wykończenie powierzchni zewnętrznej (opalana lub nieopalana), kolor impregnatu. Można również zamówić wędzarnię bez dymogeneratora. W zależności od kompletacji cena wędzarni ulega zmianie, co widać po wypełnieniu wszystkich pól na karcie produktu. 

2. Wędzarnie z magazynu producenta wysyłamy raz w tygodniu, w środy lub czwartki. 

4. Koszt wysyłki wędzarni (paleta) wynosi 195PLN. Jest również możliwy darmowy odbiór osobisty w magazynie producenta w miejscowości Łobez w województwie zachodniopomorskim. 

5. Ze względu na każdorazową kompletację i impregnację na kolor wybrany przez klienta nie jest możliwe zamówienie wędzarni z opcją płatności "za pobraniem" ani "płatność gotówkowa przy odbiorze". 

Uwaga: Zamówienia na wędzarnię nie można łączyć z innymi produktami z naszego sklepu. Inne produkty prosimy zamawiać w odrębnym zamówieniu. 

Wraz z tym produktem inni klienci kupili również:
Raty PayU

Zakup na raty PayU jest możliwy przy zamówieniach powyżej 300PLN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl