Termometr DT-34 z sondą 1m

Dostępność: brak towaru
Cena: 220,00 zł 220.00
ilość szt.
Zyskujesz 200 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Opis zalet tego termometru zajął dwie strony standardowego maszynopisu! Pozostaje tylko powiedzieć jedno -  musicie go mieć!

Jeden z najczęściej kupowanych termometrów przemysłowych na rynku krajowym.
Wyprodukowany w Polsce, posiada atest Polskiego Zakładu Higieny.
Nowa wersja Termometru DT-34 może być używana do kontroli i pomiaru temperatur w zakresie temperatur od -50°C do 270°C.

Funkcje
- pomiar temperatury w °C
- rozdzielczość wyświetlacza 0,1 °C
- przycisk ON/OFF, włączanie/wyłączanie urządzenia
- przycisk HOLD, przechowywanie w pamięci aktualnej temperatury
- LOBAT sygnalizacja niskiego stanu baterii

Zastosowany czujnika temperatury umożliwia pomiar temperatury z dużą dokładnością 0,1°C w całym zakresie pomiarowym. Pomiar jest stabilny w czasie, termometr dzięki platynowemu czujnikowi zachowuje deklarowane dokładności w dłuższym okresie czasu.
Termometr DT-34 zasilany jest z dwóch baterii alkalicznych, które umożliwiają pracę ciągłą przez okres co najmniej dwóch lat.

Wykonany jest w specjalnej obudowie przemysłowej z tworzywa ABS o dużej wytrzymałości mechanicznej. W konstrukcji termometru zastosowano specjalne uszczelnienia, dzięki czemu odporny jest na kurz, brud i wodę. Specjalna konstrukcja sondy wykonanej ze stali kwasoodpornej przystosowana jest do szybkiego pomiaru temperatury.

Rękojeść sondy wykonana jest z dwóch materiałów twardego tworzywa PP oraz elastycznego poliuretanu, który zabezpiecza przewód przed uszkodzeniem mechanicznym ponieważ zachowuje się jak elastyczna odgiętka.

Typowo sonda ST01 zaopatrzona jest w przewód przyłączeniowy o długości 1m w którą wbudowany jest platynowy czujnik temperatury. Przewód sondy charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną. Wynik pomiaru wyświetlany jest na 4 elementowym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym, którego czwarta cyfra podaje dziesiątą część stopnia.

Do załączania i wyłączania termometru zastosowano klawiaturę foliową, która w pełni zabezpiecza termometr przed przedostaniem się do wnętrza płynów takich jak woda, mleko, tłuszcze itp. Stan zużycia baterii jest automatycznie kontrolowany, pojawienie się w lewym górnym rogu wyświetlacza komunikatu LOBAT świadczy o nadmiernym rozładowaniu baterii, baterię należy wymienić na nową.

Produkty powiązane

Wraz z tym produktem inni klienci kupili również:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl